Sunset Mavi Turgutreis Tesisimiz

Sunset Mavi Turgutreis Hakkında Bilgi

2014 sezonundan itibaren  işletmesini devir aldığımız Sunset Mavi tesisimiz sizler için en iyi şekilde hazırlanmıştır. Bodrum – Turgutreis te işletmemiz altındaki  ikinci tesisimiz özelliğini taşıyan Sunset Mavi tesisimiz size daha ekonomik bir tatil imkanı sunarken, bulunduğu konum ile Bodrum ve Turgutreis’in  güzelliğini yaşamanızı da sağlayacaktır.

Konum : Turgutreis merkeze uzaklığı  1 km.dir ( yürüme mesafesindedir.) Bodrum’a uzaklığı 20 km. Akyarlar- Kara İncir plajına 7 km. uzaklıktadır. Denize mesafemiz yaklaşık  200 metredir.

Evler Hakkında Bilgi : Evlerimiz, klasik bodrum evleri özelliğinde olup, beyaz boyalı, begonvillerle süslenmiştir. 50 metrekare byüklüğündeki  apartlarımız ,  1 + 1 şeklinde olup, deniz ve adamanzaralı geniş balkonlara sahiptir. 1 adet çift yatak, 2 adet  tek yatak mevcuttur. Mutfak nişinde  buzdolabı  ve tüplü ocak mevcuttur . Apart ünitelerimiz  4 kişinin kalabileceği şekilde düzenlenmiştir.  Apartlarımızda TV ve ücretsiz wi-fi mevcuttur.

Genel Bilgi : Tesisimizin, adaların güzel manzarası ve muhteşem gün batımı manzarası, tüm evlerimizden gözükmektedir. Çam ağaçları, çiçekler, begonvillerle bezenmiş yeşillikler içinde bir tesistir.

Ulaşım, Geziler, Sağlık İmkanları Hakkında Bilgi :

  • Tesis önünden  belediyeye ait ulaşım araçlarının yanı sıra minübüs dolmuşlarlada hem Turgutreise,Bodruma ve Akyarlar,karaincire ulaşmak mümkündür.
  • Tesisimize yakın Turgutreis’den hareket eden teknelerle geziler ve turlar yapılır.
  • Sörf ve yelken sporları için Akyarlar Koyunda windsurf, yelken ve çeşitli su sporları imkanları vardır. Ayrıca dalma sporu, olta ve zıpkın balıkçılığı da yapılabilmektedir.
  • Turgutreis’te sağlık ocağı ve özel poliklinikler, Bodrum’da üç özel (Acıbadem + Özel Bodrum + Alman Hastanesi), bir devlet hastanesi olmak üzere toplam dört hastane vardır.

Tesisimizden Görüntüler

© Copyright Sertur Servis 2011. All rights reserved.